Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emre Aydın

+16
niLeyLove.*
MC
zheynep
ZaCiM BiTaNeM
ÇiKoLaTa
JuUCiNaShLeY
''streetdance~
.melisMJ'
simgefron
HiLLove x]
...zanessa.ash...
berfin_melody
*_Zanessa_*
senem
efdal-vanessa
!eLiF!
20 posters
YazarMesaj
!eLiF!
Üye
Üye
!eLiF!

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 1:41 pm

Resimlerin Küçük Konulcağını Bilmiyordum Arkadaşlar Özür Dilerim..!! Resimler yeni Baştan Koyuyorum..!!

Emre Aydın Pq5gGa9
Emre Aydın Gxf2kTJ
Emre Aydın Gxf2xmr
Emre Aydın AVc0gy9
Emre Aydın Gxf37MA
Emre Aydın Gxf3kfi
Emre Aydın Gxf3GHA

Alıntıdır..!!
İnş.Beğenirsiniz.!!

En son !eLiF! tarafından Cuma Haz. 13, 2008 12:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
efdal-vanessa
Üye
Üye
efdal-vanessa

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 8:22 am

bu resmler çok büyükkk biraz küçültüpte yollasaydn keşkee
http://rapkolik.mutluforum.org
senem
Üye
Üye
senem

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 3:23 pm

bencede çok büyükler amayinede emeğine sağlık
*_Zanessa_*
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
*_Zanessa_*

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 10:57 am

saol aşkomm bende çook seviyorumm aşkomm o benim cnm yaa çookk yakışıklıı
berfin_melody
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
berfin_melody

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 9:15 am

çok saol gerçekten sesi çok spr yaaa bayılıo şarılarına Çok Mutlu
http://hsm4ever.eniyiforum.org
*_Zanessa_*
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
*_Zanessa_*

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 9:26 am

berfin_melody demiş ki:
kesinlikle katılıyorumm
...zanessa.ash...
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
...zanessa.ash...

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 10:07 am

saol cnm kendini o kdr çok sevmsmde şarkıları spr...
HiLLove x]
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
HiLLove x]

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 7:57 pm

ayyy işte bu jojuk çoq tatlı yakışıklı karizma aşkımm bnim tşk ler cnms
simgefron
Üye
Üye
simgefron

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 4:43 pm

saoll
.melisMJ'
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
.melisMJ'

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 6:18 pm

*_Zanessa_* demiş ki:
berfin_melody demiş ki:
kesinlikle katılıyorumm
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 7:16 am

cokkkk seviyorum yha bn bu adamı<3 Emre Aydın 94835
!eLiF!
Üye
Üye
!eLiF!

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 11:40 am

Evet..bnde çook seviyorum..Yok byle bi tatlıLıq yha..ölüüp biDdiorum onn için seSide muhteŞem aşkım..<3 Emre Aydın 94835
JuUCiNaShLeY
Yeni Üye
Yeni Üye
JuUCiNaShLeY

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 12:09 pm

çok tatlı çok şeker ama koşunca komik oluo:Gülümseme
ÇiKoLaTa
Üye
Üye
ÇiKoLaTa

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 4:16 pm

yaff balım bnm ya çok seviyorum hele şarkılarına bitiyorum
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 6:34 pm

Evt seside çok hoş yaa aşkım bnm<3 Emre Aydın 94835
ZaCiM BiTaNeM
Üye
Üye
ZaCiM BiTaNeM

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:32 pm

bence sesi süper ötesi
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 3:08 pm

Emre Aydın / Soğuk Biri Değilim

Seni sahnede bambaşka bir Emre Aydın olarak görüyoruz. Normal yaşamında daha sessiz, sakin biri olarak tanınıyorsun. Kendini konserden sonra hiç izledin mi?

Özellikle ilk zamanlar sahnede ne yaptığımı; hatalarımı ve eksiklerimi buluyordum. Şu anda da konserlerimi kaydedip, videoya alıp izlemeye çalışıyorum. Bunu, kendimi daha fazla geliştirmek için yapıyorum. Sahne bambaşka bir yer. Orada ışıltılı olmamız gerekiyor. Seyirciyle iletişimin kopmaması gerekiyor. Özellikle mayıs ayından itibaren yapılan açık hava konserlerindeki o kalabalığı kontrol edebilmek, orada bir sinerji oluşturabilmek çok zor. Bunlar gündelik hayatla eşleştirilemeyecek şeyler. İşimizin müzikal tarafının yanında görsel tarafı ve şov tarafı da var. O yüzden elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Normal hayatında da sessiz misin?

Çok sessiz değilim. Çok hareketli yerinde duramayan biri de değilim. Ama insanlarla zor samimi olan biriyim. Biraz da sessiz olarak algılanmamın sebebi bu. Herkesin bir alanı vardır. Sağlıklı iletişim için bence hemen samimiyet kurulmamalı. Bir anda samimiyet olduğunda insanların bu alanlarına çok giriliyor, böylelikle insanlar kırılabiliyor. Orada bence kontrollü gidilmesi gerekiyor. Dolayısıyla benim sessiz diye algılandığım şey; aslında biraz da kontrollü hareket etmek. Ben sadece işle ilgili değil normal hayatımda da öyleyim.

Okul hayatında da öyle miydin?

Çok küçükken çok az konuşuyormuşum. Ergenlik çağımda da hiperaktif bir dönemim oldu. Ama soğuk biri değilim.

Bu durumun sana dezavantajları oldu mu?

İlk zamanlar konuşmadığım, mesafeli olduğum söylendi. Ama sonra insanlar beni tanıdılar. Birden fazla insanla bir alana girildiği zaman 24 saat aynı modda kalınması pek mümkün olmuyor, bu da yanlış anlaşılabiliyor. Örneğin; gazeteciyle şarkıcının ortak yaşam kavramı bence yanlış. Çünkü bir süre sonra şarkıcının, gazeteciden beklediği ve gazetecinin yapamayacağı hareketler olabilir. Sonuç olarak anlaşmazlıklar ortaya çıkar. Benim de samimi arkadaşlarım oldu. Ama bu şekildeki hareketlerimin bir zararı olmadı. Sonuç olarak çekingen değilim.

Şimdiye kadar olan gidişatını nasıl görüyorsun? Olmak istediğin noktada mısın?

Evet hesapladığımın daha iyisindeyim. Biz bu albümü elimizden geldiğince en ince ayrıntısına kadar iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Beğeni neticede değişken bir şeydir. Albüm başarılı da olabilir, başarısız da. Ne olursa olsun biz albümün arkasında durmak zorundayız. Albüm çıktığında pazarlama ekibinin de başarısıyla ve bütün ortak gayretler sonucunda bu iş bir yere geldi. “Albüm daha uzun vadede başarılı olur” diye düşünüyordum. Ama çok iyi tanıtıldı.

Hedefin nedir?

Kısa vadede iyi işler yapmaya çalıştıkça, ilerleyerek bir kariyer yapıp, yıllar sonra da “Güzel şeyler yapmışım” diyebilmek istiyorum. Ben iyi olduktan sonra da geri dönüşümlerinin iyi olacağına inanıyorum. Bu şarkıcıların değil, şarkıların meydanı. Bu yüzden; “Yıldızım ya da yıldız olacağım” diye bir düşüncem yok.

Gripin’le bir düet yaptın ve bu çok beğenildi. Bu albümde de böyle bir çalışma var mı?

O proje olarak değil de bir anda gelişen bir şey oldu. Gripin grubundakiler benim arkadaşım ve onlarla aynı stüdyoyu kullanıyorduk. Stüdyoda ben de o şarkıya dahil oldum. Düeti yaptıktan sonra da beğendik. Belki de bu bir proje olarak gelişmediği için bu kadar tutuldu. Şu an için ortak bir çalışmamız yok. Ama Gripin’le her zaman böyle bir şey yapabiliriz.

Bize biraz yeni albümünden bahseder misin?

Henüz yarılamadık ama epey yol kat ettik. 5 şarkı kaydettik. Ama şarkı sayısını 10’dan fazla istiyorum. Birincisine göre bu daha modern bir albüm oldu. Daha fazla elektronik öğe var. Yine akustik ağırlıklı bir albüm. İki tane cover var. Benim müziğimi dinleyen birisi için ortada pek şaşırtıcı bir şey yok. Daha modern ve bana göre daha güzel bir albüm. Şubat gibi de çıkar diye tahmin ediyoruz.

Kendini lider olarak mı görüyorsun, yoksa takım oyuncusu mu?

Ben liderin aslında çok önemli bir takım oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Yani turneye çıktığımızda, sahnede liderim. Ama albüm çıkaracağım zaman yardım alabileceğim herkesten alırım. Takım oyununun da çok gerekli olduğunu düşünüyorum.

Bugüne kadar aldığın en ağır eleştiri neydi?

Ben eleştiriye çok fazla kırılmam. Birkaç yerde “s” ve “ş” yi benzeterek söylememden dolayı yazılan eleştiriler okudum. Bir de albüm pop mu rock’mı eleştirileri var. Ne olduğunun hiçbir önemi olmadığını dinleyiciler ne zaman algılar bilmiyorum. Tarz diye bir şey yoktur. Tarz, sizin biriktirdiğiniz şeyleri bir bütün olarak sunduğunuz şeylerin adına denir. Önemli olan kaliteli olup olmadığıdır. Albüm için; “Arabesk” diyenler oldu. Ben onu övgü olarak algılarım. Arabesk eleştirisi arabeskin ne olduğunu bilmeyen ve arabeski karalama sıfatıymış gibi kullananların problemi. Bunları ağır bir eleştiri olarak bulmuyorum.

Bu zamana kadar bir çok konser verdin. Tekrar konserlere çıktığında heyecanlanıyor musun?

Artık heyecanın yerini heves alıyor. İlk 3-4 konserde çok heyecanlandım. Çünkü şarkılar beklemediğim şekilde, bir anda patladı. Ben 10 yıldır barlarda çalıyorum. Ama hiç bana ait olan bir konserde sahne almamıştım. Seyircimin bu kadar coşkuyla beni dinlemesi bambaşka bir duyguymuş. Beşinci, altıncı konserden sonra da kendimi izlemeye başladım. Ama onun haricinde bir an evvel sahne alma hevesim var.

Genelde yalnızlık şarkıları yazıyorsun. Çok terk edildin mi?

Hayır çok terk edilmedim. Ama bir kere terk edilmek de yeterli oluyor. Aşk hikayesi, popüler kültürün ana temasıdır. Onun dışında da protest şarkılar yazılır. Fakat ben bundan kesinlikle hoşlanmıyorum. Yapanları eleştirmiyorum ama dinleyici olarak da müziğin içinde sevmiyorum. Aşk, bu işi yapanların her zaman dönüp dolaşacağı bir konudur. Terk edilmek de hem acı, hem keyif veren bir konudur. Aslında en yalan acı da odur.

Genelde hep bu tarz şarkılar yazıyorsun. Yaşamadan da bu duyguyu verebiliyor musun?

Yaşamadan da yazıyorum. Eğer sadece yaşayarak yazılırsa 2-3 senede bir albüm yapmak gerekir. Nasıl roman, hikaye yazarları da yazdıklarını birebir yaşamıyorlarsa, bestecilikte de aynı şekilde kurgu yer alıyor.

Hiç unutamadığın bir aşkın oldu mu?

Herkes kadar ben de yaşadım. Ama Leyla’yla Mecnun kadar da değildi. Yaşadığım aşklar oldu. Ama şu an hayatımda birisi yok.

''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 7:38 pm

Dünyanın en büyükleri Afili Yalnızlık dinleyecek

Emre Aydın, "Lisede dinlediğim, hayranı olduğum isimlerle yarışmak garip bir his" diyor.

6 Kasım’da Liverpool’da düzenlenecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil edecek olan Emre Aydın, Avrupa’nın En İyi Sanatçısı kategorisi için yapılan oylamada şu anda birinci sırada. Genç şarkıcı, "Müziğin başkentinde dünyanın en büyükleriyle beraber olmak ve onlara ’Afili Yalnızlık’ çalmak, muhtemelen hayatımın sonuna kadar unutamayacağım bir deneyim olacak " diyor.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde Türkiye’yi siz temsil edeceksiniz. Öncelikle bu konuyla ilgili duygularınızı alabilir miyim?

- Çok özel bir his ülke temsili. Türkiye elemesi bittikten sonra omuzlarımın biraz ağırlaştığını hissettiğimi itiraf edebilirim. Ne iş yapıyor olursanız olun, hayatta bir ya da iki kere yakalayabileceğiniz bir fırsat bu, tabi eğer şanslıysanız. İşte bu durum hem insanı inanılmaz mutlu ediyor hem de omuzlarına azıcık daha sorumluluk yüklüyor. Bu arada hiç şikayetçi değilim bu baskıdan. Oradan başımız dik bir şekilde döneceğimizi biliyorum.

Normalde sanatçılar bu tür oylamalara katılmaz. Sanırım bütün adaylar gibi siz de egonuzu bir tarafa bıraktınız.

- Evet, bu bir risk. Herhangi bir oylama beklenmedik şekilde kariyerinize zarar verebilir. Bu bağlamda ben oylamalara katılmayan sanatçıları da anlayabiliyorum ve onlara hak veriyorum. Yarışma nasıl bir yarışma, kimler yarışıyor, kimler izliyor bunlar hep çok önemli. Leona Lewis, Nightwish gibi isimlerle yarışıyoruz şu anda. Nightwish’i lise yıllarında dinlerdim, ki onlar kendi elemelerinde HIM’i ve Children of Bodom’u eleyip geldiler. Garip bir his bu. Lisede dinlediğin isimlerle yarışmak... Her zaman egomu bir tarafa bırakmaya çalışıyorum aslında ama hem böyle isimlerle yarışmak hem de ülkeni temsil etmek gibi faktörler bana bu riski gözüm kapalı bir şekilde aldırdı sanırım.

Hadise, Hande Yener, Sagopa, Hayko gibi güçlü rakipleriniz vardı. Bu oylamada birinci olmak sizin için sürpriz miydi? Yoksa böyle bir sonuç bekliyor muydunuz?

- Çok büyük, çok tutkulu ve çok organize bir fan kulübüm var. Bu yüzden benim de şansım var diye düşündüm elbette. Türkiye oylamasından önce bir röportajda şansınız ne kadar diye bir soru sorulmuştu. Beş kişiyiz, yüzde 20 demiştim. Avrupa’nın en sevilen sanatçısı seçiliyor bugünlerde, 20 aday var yanılmıyorsam. Yüzde 5 şansım var. Avrupa’nın en sevilen sanatçısı olabilir miyim bilmiyorum, ama hem yurtiçinde hem de yurtdışında müthiş organize olmuş, en iyi fan kulüplerden birine sahip olduğum kesin. Her üyesine binlerce kez teşekkür ederim. Şu anda her şeyi bir kenara itip deli gibi yarışmaya odaklandıklarını biliyorum. Umarım emekleri boşa gitmeyecek.

Liverpool’da nasıl bir sahne şovu sergilemeyi düşünüyorsunuz? Hangi şarkıyı seslendireceksiniz?

- "Afili Yalnızlık" çalıyoruz. Sanırım ilk 5’e giren her grup birer şarkı seslendirecek. Bu, grubu veya şarkıcıyı bilmeyen insanlar için "Bakın bu da böyle bir şey" demek gibi... O performans oylanmıyor. Oylama o andan çok önce bitmiş oluyor. Sahne şovu önem vermediğim bir konu değil asla, ama sırf şov yapmalıyım diye düşünüp kendimden dışarı çıkmayacağım. Her konserde nerede ve kaç kişiye çalıyor olursak olalım elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ekip olarak, yine yapacağız. Ama örneğin dansçı kızlar filan olmayacak sahnede, kafalarının üzerinde dönen insanlar olmayacak. Seks olmayacak... Bu tip şovları küçümsediğim için filan böyle konuşmuyorum. O da bir yoldur. İsteyen istediği yolu seçmekte elbette özgür ve o yolu seçenlere de saygı duyuyorum. Ama ben bir gün eğer böyle bir şeyler yapıyor olursam, ki hiç sanmıyorum, o gün ölmüşüm demektir.

MUTLUYKEN ŞARKI YAZAMAM

MTV Avrupa Müzik Ödülleri için yapılan oylamada da iyi durumda olduğunuz söyleniyor. Oylarınızın tamamı Türk müzikseverlerden mi? Elinizde bu konuya dair bir veri var mı?

- MTV’nin web sitesi periyodik olarak sıralamayı sunuyor. Şu an birinciyiz. İtalya ve İsrail’le çekişiyoruz. Avrupa’daki daha büyük nüfuslu ülkelerin daha küçük nüfuslu ülkelere avantaj sağlamasını önlemek amacıyla farklı bir sistem geliştirilmiş. Bir ülkeden kaç oy alırsanız alın, en çok 22 puan alıyorsunuz. Yani oy sayısına değil ülkelerden alınan puanların toplamına bakılıyor sonuca ulaşmak için. Bir ülkeden 22 puan almak için milyonlarca oya da ihtiyacınız olabilir, bunu az sayıda oyla da başarabilirsiniz. Yani Türkiye’den aldığımız oylar asla birinci olmak için yeterli değil. Bu sadece Türkiye’den gelecek 22 puan demek. Her ülkeden oy yani puan almamız gerekiyor. Şu ana kadar iyi gittik. Fan kulübümün, MTV Türkiye’nin, plak şirketimin ve ekibimin promosyon çalışmaları olumlu yönde yansıdı oylamaya. Yurtdışında yaşayan Türkler çok önemli bir avantaj şu anda. Bir de yabancı dillerde yayımlanan albümleri takip eden bir dinleyici topluluğu var ’World Music Listeners’ diye tabir ettikleri. Bizim esas olarak bu kitleye ulaşmamız çok önemli. Çünkü örneğin İskandinav ülkelerinde yaşayan Türk sayısı oldukça az.

Organize bir hayran kitleniz olmalı...

- İnanamazsınız! Şehir temsilcilikleri bile var... Örneğin Kayseri’de bir ilçede konser veriyoruz, Adana’dan, Gaziantep’ten otobüs kaldırıyorlar. Şartları zorlamaktan da öte yaptıkları şey. Şimdiye kadar nerede konser verirsek verelim, başka şehirlerden gelen fan kulüp üyelerinin bulunmadığı konser neredeyse hiç olmadı. Aday olduğum bütün anketlerde, yarışmalarda beni birinci yaptılar. Çok bilinçli ve çok yapıcılar ayrıca. Bir şarkıcı daha ne isteyebilir ki?

Liverpool’da sahneye çıkmak sizin için ne ifade ediyor?

- Heyecanlı bir tip olduğum düşünülse de genellikle soğukkanlı hareket edebilen biriyim böyle yarışmalarda. Ama itiraf etmeliyim ki, müziğin başkentinde dünyanın en büyükleriyle beraber olmak ve onlara "Afili Yalnızlık" çalmak muhtemelen hayatımın sonuna kadar unutamayacağım bir deneyim olacak. O gece o salonda bulunacak insanların yarısını dinliyorum veya zamanında dinledim. Kim küçükken bir Metallica üyesi olduğunu hayal etmemiştir ki? İyi ki böyle bir hayalim olmuş küçükken ve iyi ki oyuncak sazı alıp ayna önünde Metallica konserleri vermişim!

Niye şarkılarınız bu kadar depresif? Yoksa ’ben buyum’ mu diyorsunuz?

- Neşeli şarkıları pek sevmiyorum dinleyici olarak. 6. Cadde zamanında bir sürü neşeli, hareketli ve majör hareketleri olan şarkı yazdım ama sanırım sıkıldım o tarzdan artık. Bir de mutluluk insana şarkı yazdıran bir olgu değil. Ya da yıllar geçtikçe böyle oluyor. Bir şeye kırılırsanız çok kolay şarkı yazarsınız. Ama mutluysanız gülümsersiniz. Şarkı yazmak aklımın ucundan bile geçmiyor mutluyken.

Normal hayatta nasılsınız? Siz Emre Aydın’ı hangi cümlelerle özetlersiniz?

- Gayet normal bir hayatım var. Standartlarımı yüksek tutmuyorum. Depresif biri değilim ama ortama katıldığında neşe getiren, sürekli espriler yapan tipler vardır ya hiçbir zaman öyle biri de olmadım.

Şarkılarınızda genelde aşk acısı başrolde. Klasik bir soru olacak ama size göre aşk nedir ya da aşkın mutlu hali yok mudur?

- Mutlu aşk yoktur. İnanmıyorum. Tutku yoksa aşk yoktur bence ve bir şey aynı anda hem tutkulu hem de mutlu olamaz. Mazoşist miyiz? Evet öyleyiz.

Yıllardır uyku problemim var

En nefret ettiğiniz özelliğiniz nedir?

- Dağınığım, bir de uykumu düzene sokamıyorum yıllardır. Çok önemli bir yerde, çok önemli bir toplantıda esneyebiliyorum istemsiz. Her şeyi denedim, baş edemiyorum bununla.

Bir süper kahraman olsaydınız ilk kimi cezalandırırdınız?

- Kendimden başlardım sanırım.

Hayat felsefenizi hangi sloganla özetlersiniz?

- Hayat, siz olacakları planlarken başınızdan geçenlerdir.
zheynep
Üye
Üye
zheynep

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 7:40 pm

şarkıları kdr kendisi de güzell
MC
Admin
Admin
MC

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 10:38 am

Ya Emre Aydın'ı Ben Açıcaktım Ama Neyse Sercan Abi Kusra Bakma Ama Senin İçin Resim Ekliyeceğim =)

Emre Aydın Images%5Cklip%5CEmreAydınGit

Emre Aydın Panuu_emre_aydin2

Emre Aydın 4517Emre_Aydin

Emre Aydın 2401_1159027308_5102

Emre Aydın Collagecu3

Emre Aydın Emre_aydn
niLeyLove.*
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
niLeyLove.*

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:26 am

Saolun ya =)
http://demilovatofanclub.9forum.biz
aSi RuH çArŞı
Üye
Üye
aSi RuH çArŞı

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 1:20 am

ellerine saglık cok güzel konu saten istedigim konulardan birisiydi Gülümseme

emre aydın bitiyorum sözlerine beee
Melek Koc [Z]
Hsm Bağımlısı
Hsm Bağımlısı
Melek Koc [Z]

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 1:43 pm

al işte...Gülümseme

saolun!
sevgi53
Yeni Üye
Yeni Üye
sevgi53

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 1:41 pm

aslında reklam yapmak istemem ama resmi sitesine üyeyim.ve şuana kadar 1 kez tanışma fırsatı oldu emre aydın'la maltepe de konseri vardı birde bostancı kültür merkezine gelirken sadece konser sırasında ona kalp işareti yaparken o da bizim fanlara yapmıştı.ama maltepe'de yakından tanışma olurken elinden tutmak ona sarılmak hayaldeyim sandım.hatta sandıgımdan da mütevaziydi.fanlarına daha başka var mı fotograf çektirmeyen derken ne kadar güzeldi hiç aklımdan bile gitmiyor...yeni albümü şubat çıkacaktı ama bazı aksiliklerden ötürü mart kaldı..temasi efkar olacak ingilizce sing çıkaracak onun çalışmaları var..en yakın zaman da ben de sizlerle paylaşım yapacagım
arzsen
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
arzsen

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:37 pm

emek için Sağol cnm
http://hsmfannclub.6forum.biz/forum.htm

Emre Aydın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-