Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Burak Özçivit

+5
vaneesa_ashley
Buse Karabulut
Melek Koc [Z]
mella.
''streetdance~
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:27 am

Burak Özçivit N6524610

Gerçek Adı : Burak Özçivit
Doğum Tarihi : 23 Aralık 1984
Doğum Yeri : İstanbul

Burak Özçivit | 2005 BEST MODEL OF WORLD 2.si
Boy : 1.87
Göz : Kahverengi

Dizi ve Filmleri
Eksi 18 Murat 2006 Kanal 7
Zoraki Koca 2007
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:29 am

Burak Özçivit N7551410

Burak Özçivit 03062010

Burak Özçivit Burakz10
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:44 am

Burak Özçivit N6533230154060633963sg2

Burak Özçivit N81538015620634086368as9

Burak Özçivit N81538015620625928176ocxj2

Burak Özçivit Burakzivitchica1tg4pj0

En son Mrs.Hnfe tarafından C.tesi Ekim 25, 2008 9:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:45 am

Burak Özçivit Burakimzaallrjrucddjop2

Burak Özçivit Burakimzazhabcya8

Burak Özçivit N6533230154060675189bb4

Burak Özçivit N6533230154060685916ay6

Burak Özçivit N6533230154067552512xw5

Burak Özçivit N6533230154060737718bm1

Burak Özçivit N6533230154060706794yn0
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:48 am

Burak Özçivit 390186200459997f063c472ms4

Burak Özçivit Burak20nw6

Burak Özçivit Burak22wp0

Burak Özçivit Yb005km6

Burak Özçivit Yb002fi4
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:50 am

Burak Özçivit 12al2

Burak Özçivit 6copygz8

Burak Özçivit Mer55
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:51 am

Burak Özçivit Love

Burak Özçivit 11-1

Burak Özçivit Dusunmee

Burak Özçivit 9856

Burak Özçivit Mer-2
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 10:50 am

BU FİLM ESKİ TÜRK FİLMLERİNİ ARATMIYOR

STAR TVDE YAYINLANAN YEŞİLÇAM FİLMLERİNİN TADINDAKİ BABA OCAĞI DİZİSİNİN YAKIŞIKLI OYUNCUSU BURAK ÖZÇİVİT BİR ZAMANLAR TARIK AKAN'IN CANLADIRDIĞI ROLLERDEN OYNAMAKTAN MEMNUN OLDUNU SÖYLEDİ.DİZİDE ASİ AMA SEVGİ DOLU KAREKTERİ CANLANDIRAN MERVE ALTINKAYA DA DİZİNİN KENDİSİNE ÇOK ŞEY KAZANDIRACAĞINA İNANIYOR.

...:::BURAK ÖZÇİVİT:::..."OYUNCULUK ASİL BİR İŞ "dedi.

.ESKİ YEŞİLÇAM FİLMLERİNDEN ESİNLENEREK YARATILAN BABA OCAĞINDA SİZİN CANLANDIRDINIZ ROL TARIK AKANIN DI BİR ZAMANLAR
-DAHA ÖNCE ROL ALDIĞIM ZORAKİ KOCA DA ESKİ TÜRK FİLMİ TADINDA BİR PROJEYDİ VE ORDA CANLADIRDIĞIM KARAKTERDE DAHA ÖNCE TARIK AKAN'IN CANLADIRDIĞI ROLLERDEN BİRİYDİ.BU YÜZDEN TARIK AKAN'I ÖRNEK ALIYORUM.AMA BUNDAN SONRA PROJE DAHA FARKLI OLACAK SANIRIM.

.BU DİZİDE NASIL OYNAMAYA KARAR VERDİNİZ?
-BU PROJEDE ROL ALMAMI EN ÇOK MUSTAFA ŞEVKİ DOĞAN İSTEDİ. DİZİNİN ASLINDA SOLİSTİ YANİ MURATI BEN CANLADIRDACAKTIM AMA SESLİ ÇEKİM OLDUĞU İÇİN İSTEMEDİM.SIRF BU YÜZDEN KARAKTERİ DEĞİŞTİRİP BENİ GÜVEN YAPTILAR.BU KONUDA BENİ YİNE İKNA ETTİLER.

.GÜVEN KARAKTERİ İSTANBULA GERİ DÖNECEK Mİ?
-GÜVEN İSTANBUL'A DÖNECEK AMA NE ZAMAN NASIL DÖNECEK BEN DE BİLMİYORUM. DİZİNİN BAŞLARINDA İKİ HAYLAZ KARDEŞİ CANLADIRIYORDUK.BU KARDEŞLERİN NE ANNE NEDE BABA UMRUNDAYDI.OKULU BOŞLAMIŞLARDI.AMA BİRİNCİ BÖLÜMDE KÖYE GELDİKTEN SONRA HAYATLARINDA Kİ HER ŞEY DEĞİŞTİ.

.ERKEK MANKENLERİN DİKKAT ÇEKMEDİNDEN YAKINIYORDUNUZ.ARTIK OYUNCU OLMAK İSİTEDİNİZDEN ÜZERİNDE DURMUYORSUNUZ...
-OYUNCULUĞA BAŞLADIM DİYE KONUŞMUYOR DEĞİLİM. ORTADA BÖYLE BİR İŞ KALMADIĞI İÇİN KONUŞMUYORUM. SANIRIM HERŞEY OLDUKÇA AÇIK.OYUNCULUK ÇOK DAHA ASİL BİR İŞ MODELLİĞE GÖRE KAMERANIN BENİ GÖRÜNCE İNDİĞİ DEĞİL KALKTIĞI BİR SEKTÖR OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUM.

.KENDİNİZİ YAKIŞIKLI BULUYORMUSUNUZ?
-HAYIR.KENDİMİ YAKIŞIKLI DEĞİL ŞİRİN OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM.OYUNCULUKTA DIŞ GÖRÜNÜŞÜN ÖNEMLİ OLDUĞUNA İNANIYORUM. AMA ZEKA VE PLAN PROGRAM OLMADAN BUNUN HİÇ BİR ANLAMI KALMIYOR.YANİ TİP BİR YERE KADAR.

...:::MERVE ALTINKAYA:::..."AŞK BENİ OYUNCU YAPTI"dedi.

.BABA OCAĞI BAŞLAYALI KAÇ BÖLÜM OLDU?
-ÇEKİMLER İYİ GİDİYOR.YEDİNCİ BÖLÜME KADAR GELDİK.

.DAHA ÖNCE HANGİ PROJELERDE ROL ALDINIZ?
-BABA OCAĞI BENİM 2. PROJEM BUNDAN ÖNCE SENDEN BAŞKA DİZİSİNDE ROL ALDIM.AMA DAHA ÇOK REKLAM FİLMİNDE OYNADIM.

.HIZLI İLERLİYORSUNUZ...
-UMARIM DAHA HIZLI İLERLERİM. OKULLA BERABER BU TİP PROJELERİ YÜRÜTMEK ÇOK ZOR OLDUĞU İÇİN ŞİMDİYE KADAR YAZ DİZİLERİNDE ROL ALDIM.

.HANGİ OKULDA OKUYORSUNUZ?
-MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİNDEN BU SENE MEZUN OLDUM.

.OYUNCULUĞA NASIL MERAK SALDINIZ?
-ASLINDA LİSEYE KADAR MERAKIM YOKTU.LİSEDE AŞIK OLDUĞUM ÇOCUK TİYATROCUYDU.TAMAMEN BUNUN ETKİSİ İLE BU İŞE MERAK SALDIM.DEVLET KONSERVATUVARININ SINAVLARINA GİRDİM KAZANAMADIM. DAHA SONRA DA MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ'Nİ KAZANDIM.

.DİZİDE CANLADIRDIĞINIZ ROLDEN MEMNUN MUSUNUZ?
-MEMNUNUM DİZİDE ROCKÇI,HEP SİYAH GİYİNEN ,ASİ GÖRÜNEN BİR KIZI CANLADIRIYORUM.AMA SENERYOYA GÖRE NAİF HERKESLE İYİ GEÇİNEN BİRİSİYİM.

.DİZİDEKİ OYUNCULARLA ARANIZ NASIL?
-İYİ ANLAŞIYORUZ.ARAMIZDA BİR PROBLEM YOK.ANCAK BEN GENÇ OYUNCULARLA DEĞİLDE DAHA ÇOK TECRÜBELİ OYUNCULARLA VAKİT GEÇİRİYORUM.BANA ÇOK ŞEY KAZANDIRACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

alıntıdır...
mella.
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
mella.

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 11:03 am

aşırıı karimzatikk musallatta süperdii saol hanifecim
http://ensonneleroldu.org/
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 11:04 am

Ne demekxD
Bnde gülüşüne hastayım yaaxD Burak Özçivit 94835
Melek Koc [Z]
Hsm Bağımlısı
Hsm Bağımlısı
Melek Koc [Z]

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 2:16 pm

saolss cnmm;)
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 2:21 pm

Burak Özçivit 1596ztrir27ol4tf6ht5

Burak Özçivit Burakimza3fv0xo8

Burak Özçivit Guven5wl3nk5

Burak Özçivit 514tl2jh9

Burak Özçivit 57573931ym6ka7

Burak Özçivit 25yucsz Burak Özçivit 2i7mnms
Burak Özçivit 8y57rd
Burak Özçivit Zus1o6

alinti
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 10:10 am

Cool guvenin roportaji kendisi hakkinda bilgiler;)
Normal hayatta da asi misiniz ?
- Tam tersine normal hayatta çok sakin biriyim. Olayları inceleyen inceledikten sonra konuşan ve tartışan biriyim. Dizide canlandırdığım Güven karakteriyle aramızda pek fazla ortak yön yok.

Peki, rock müzikle aranız asıl?

- Evet, dizide bayağı rock’çı oldum ama normal hayatta müzikle hiç alakam yoktur. Rock müziğini sadece severek dinlerim."Baba

Ocağı"nın senaryosu sanki eski Türk filmlerine benziyor değil mi?
- Kadir İnanır, Müjdat Gezen, Tarık Akan’ın buna benzer filmleri vardı. Tabii o filmler farklı koşullarda çekilmişti, farklı özelliklere sahipler. Biz o filmlerdeki dürüst, yalın dili yakalamaya çalışacağız. Sulu komediyle işimiz yok. Bu dizi herkesi şaşırtacak. Öykü çok iyi, oyuncu kadrosu harika. Yönetmenimiz fark yaratmayı seviyor.

Oynamak istediğiniz başka karakter var mı?

- Hiçbir zaman komedi düşünmedim. Sadece bu işe başlarken farklı işler yapmayı arzuluyordum. Bir karakteri tutturup onun arkasından gitmek istemiyorum. "Zoraki Koca" komediydi ama bu çok farklı bir dizi... "Zoraki Koca"daki Ömer karakteri çok kaypaktı ama "Baba Ocağı"ndaki Güven hiç böyle değil. O yüzden kabul ettim bu işi. Daha ağır rolleri oynamak istiyorum. Açıkçası oyunculuk dersi almadım, setlerde pişiyorum. Hedeflerim ise çok farklı.

O zaman biraz hedeflerinizden bahseder misiniz?

- Benim hedefim daha oturaklı ve ağır işler. Dönem dizilerini ve filmlerini çok seviyorum. Mesela bir kabadayıyı oynayacaksam onun da dönem kabadayısı olmasını isterim. Esmerim ve daha sert suratım var... Çok yeni olduğum için bunlar benim için ileriye dönük projeler. Esmer olan herkes eline silah alıp sert rol yapıyordu. Ben daha farklı bir taktikle sahaya çıktım, önce komedi dizilerinde rol aldım. Bu iş plan işi. Bir nevi boşluğu doldurdum çünkü romantik-komedi yapan fazla oyuncu yok.

’Oyuncu oldum’ diyebilir misiniz?

- Hayır, sonuçta bu işin eğitimini almış insanlar var. Mankenlikten geldiğim için hiçbir zaman "Ben oyuncuyum" diyemem. Ben eğitim almadım sadece içimden geldiği gibi oynuyorum. Ama sette tiyatroculardan aldığım dersler var ve bunun da çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü oyunculuğumda birinci bölümle 17. bölüm arasında ciddi bir fark var, bunu hissediyorum.

"2005 Best Model of World" yarışmasında 2’nci oldunuz. Seçildikten sonra hayatınızda neler değişti?

- Hiçbir şey değişmedi. Ben kendi beni bir yerlere getçabalarımla geldim buralara. Yani ajansım irmedi, bana hiçbir artıları olmadı.

Peki, herkes sizi "Zoraki Koca" dizisiyle tanıdı. Bu dizi sizin için bir dönüm noktası mıydı?

- Evet, "Zoraki Koca" benim için dönüm noktası oldu. Bende o dizide böylesine büyük başarı göstereceğimi beklemiyordum.
Buse Karabulut
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
Buse Karabulut

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 1:57 pm

Yeni saç stiline hasta oldum ayrı bir karizma olmuş ya Çok Mutlu
http://twitter.com/DemiSexyLovatoo
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 2:40 pm

“Zoraki Koca”nın Ömer’i Burak Özçivit, mankenlikten oyunculuğa geçen isimlerden. Burak, samimiyetin işte, aşkta, hayatın her alanında tüm kapıları açacağına inanıyor. Genç oyuncu özel hayatı ve iş hayatıyla ilgili her şeyi Trendy okurlarıyla paylaştı.

“2005 Best Model of World” yarışmasında 2’nci oldunuz. Modellikle başladınız ama artık oyunculuk yapıyorsunuz. Neden?

5 yıldır bunun için çabalıyordum. “Best Model”a katılmadan önce mankenlik yapıyordum. 2002 yılında yine “Best Model” yarışmasına girdim. Onda “Gelecek Vaat Eden Model” seçildim. Çünkü daha 17 yaşındaydım ve bir erkek için çok erken bir yaş bu. Amaç tabii ki daha iyi yerlere gelmekti ama hedefim mankenlik değildi. Babam çok istediği için yarışmaya katıldım. Bu yarışma benim için sadece bir basamaktı. Oyunculuğa gelince... Kendimde bu kadar oyunculuğun olacağını düşünmüyordum. Çünkü oyunculuk en başta rahatlık demek. Ne kadar rahat olursan arkası da o kadar geliyor. Biraz da çalışıyorsa, beyin ekliyorsun üstüne o kadar! Yarışmadan çok çalıştım, çok çabaladım. Bir çok film şirketine gittim. Ama söylenen şey; “Tecrüben yok” oldu. Ama “Zoraki Koca”nın yapım şirketi bana çok güvendi. ‘Yeni bir yüz’ diye şans tanıdılar.

Film şirketlerinden devamlı; “Deneyimin yok”u duymak, güveninizi kırdı mı?

Yapamazsam korkusu çok oldu. Çünkü hiç bilmediğiniz bir meslektesiniz. Ama “Zoraki Koca”yla tüm korkuları aştım. Ayaklarımı yere şimdi daha güçlü basıyorum.

“Oyuncu oldum” diyebilir misiniz?

Hayır. Sonuçta bu işin eğitimini almış insanlar var. Ben eğitim almadım sadece içimden geldiği gibi oynuyorum. Ama sette tiyatroculardan aldığım dersler var; “Şöyle yap, böyle yap. Yanlış oldu bir daha yap” gibi... Bunun çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü birinci bölümle on yedinci bölüm arasında ciddi bir fark var, bunu hissediyorum.

Canlandırdığınız karakterle aranızda bir benzerlik var mı?

Yok. Sadece o da benim kadar doğal. Ben de özel hayatımda o kadar doğalım. Mankenler daha çok kasılır. Bunu biliyorum çünkü 5 yıldır bu işin içindeyim. Oyunculukta da bunu çok kullanıyorlar. Hepsi için söylemiyorum ama % 90’ı böyle. Ben nasılsam öyleyim, o yüzden kurtardım biraz da. Film setine hala manken gözüyle bakıyorlarsa bir kere yanlış. Ben burada mankenliği unuttum. Burada sadece oyuncuyum. “Krize gir” diyorlar, giriyorsun.

Bu arada şanslısınız, “Musallat” adında bir sinema filminde de oynadınız...

“Musallat” bir korku filmi... Yarısı Almanya’da çekildi. Bunalım bir adamı canlandırıyorum. “Musallat” 16 Kasım’da vizyona girecek. Türkiye’de yapılan korku filmlerini gördük, hepsi komikti. Bizimkinde kimse gülemez, garanti veriyorum! Çok sert bir film. Çirkin bir adamım orada, saç sakal birbirine girdi! Kendimi bu filmde göstereceğime inanıyorum. Herkes; “Bu çocukta neler varmış” diyecek.

“Mankenden oyuncu, şarkıcı olmaz” düşüncesine nasıl bakıyorsunuz?

Bir genelleme yapmamak lazım. Kafası çalışan her insan her işi yapar. Biraz da yeteneği varsa olur. Oyunculuk yetenek işi ama biraz da zekâya bağlı. Fakat şarkıcılık tamamen yetenekle ilgili. Kafam çalışıyor diye şarkıcı olamam! Ama; “Mankenden şu olmaz, bu olmaz” diye bir şey yok. Mankenden kebapçı da olur kardeşim, cumhurbaşkanı da... Mankenlerin hepsi boş değil, okumuş insanlar...

Büyük bir hayran kitleniz var. Özel hayatınızda bunun güzellikleri kadar zorluklarını da yaşıyor musunuz?

Neredeyse kız arkadaşımla dışarıya çıkamıyorum. Vaktim olduğunda da şapka ve gözlükle dolaşıyorum. Bu arz taleple ilgili. Şu an tek hedefim; işimle ön planda olmak!

Sevgiliniz hayranlarınızdan rahatsız oluyor mu?

O da, ben de bu kadar ilgi olacağını düşünmüyorduk. Dizi çok tuttu. Ömer karakteri sevildi. Samimiyete inanıyorum. Oynarken de yapmacık değilim. Eğer yapmacık olduğunu hissedersem, bir daha oynarım. Olduğum gibiyim; “Ay kötü çıktı, olmadı” gibi endişelerim yok.

Nasıl kızlardan hoşlanıyorsunuz?

Makyaj sevmiyorum ben. Hafif makyaja eyvallah ama şimdi genç kızların yaptığı ağır makyajdan hoşlanmıyorum. Fazla makyaj, doğallığı kaldırıyor ortadan. Samimiyet kalmıyor. Benim kız arkadaşım da öyle makyaj yapmaz, olduğu gibidir. Ama genelleme yapmak gerekirse; kumrallardan hoşlanırım. Kız arkadaşım da kumral...

Gelecekle ilgili planlarınız neler?

Şu an sadece oyunculukla ilgileniyorum. Ben yaptığım işe çok odaklanırım. Bir sürü teklif geliyor. Ama dediğim tek şey; “Şu an bu işteyim ve başka bir işle ilgilenemem.” Sabah 5’te uyanıyorum. Sete gidiyorum. Gece 3’e kadar setteyim. Geri kalan zaman da uyuyorum. Aralarda da yemek yiyorum. Kız arkadaşımla buluşamıyorum bile! Hayatım Ömer olmuş durumda.

Sevgilinizle evlilik planınız var mı?

Hayır yok daha çok erken. 23 yaşındayım. Askerliğim var önümde, mesleğim var. Neticede erkeğim ben!
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 6:21 pm

Burak Özçivit Babaocagi3 Burak Özçivit Babaocagi4

Burak Özçivit Babaocagi2

Burak Özçivit BABAOCAGI1
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 6:27 pm

Burak Özçivit 10577382un9

Burak Özçivit 11803836lr8
vaneesa_ashley
Üye
Üye
vaneesa_ashley

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 2:27 pm

yakışıklı addam bunu bizim arkadaşlar seviyor
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:58 pm

Bende çok seviyorum Çok Mutlu
.melisMJ'
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
.melisMJ'

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:10 pm

hoş çocuk gibi pek tanımamda..(:
vane(S)elin
Üye
Üye
vane(S)elin

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 9:25 am

hastayım asqum bnim ya
http://demilovatofantr.usersboard.com/forum.htm
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 9:42 am

Bende yaa çok tatlu Gülümseme
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 10:44 am

Burak Özçivit 5876120tn6

Burak Özçivit 5876123rt5

Burak Özçivit 5876125sd7
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 10:45 am

Burak Özçivit 58800180ic3
Burak Özçivit 58800180ic3.8298bf8d33
Burak Özçivit 49755633rf2
Burak Özçivit 49755633rf2.43f4fcc892
Burak Özçivit 81659729cm8
Burak Özçivit 81659729cm8.44238d162f
Burak Özçivit 94039206oz5
Burak Özçivit 94039206oz5.243ebbedd6
Burak Özçivit 74682634bw6
Burak Özçivit 74682634bw6.f5feaff796
Burak Özçivit 29824652pa8
Burak Özçivit 29824652pa8.0edbe6adc1
''streetdance~
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
''streetdance~

Burak Özçivit Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit   Burak Özçivit Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 10:47 am

Burak Özçivit N1027332581_221498_2371
Burak Özçivit N679394512_911863_9346

Burak Özçivit
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-