Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çernobil'e dönen, güzel site.

+6
Tuğçe Neşeli
İrem Ay
lessie.
nurselhançarlı'
minalidyas
MYK(Mertley)
10 posters
YazarMesaj
MYK(Mertley)
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
MYK(Mertley)

Çernobil'e dönen, güzel site. Empty
MesajKonu: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2018 6:22 pm

Eminim bir çoğumuz hala ara sıra girip ne var ne yok diye bakıyor. Mesela ben gibi, Esra, Kardelen, Melike, Mina ve diğerleri gibi.

Forum siteleri zamanın rafına kaldırıldı, artık Whatsapp grupları bu görevi daha da iyi görüyor. Güzel günlerdi, eğlenceli ve sıcak bir forumdu. Şartlar, değişen sosyal medya hepimizi bir yere savurdu tabi. Belki, şimdinin çocukları HSM'yi izler ve foruma kayıt olur da site Çernobil sokaklarına dönmüş derse, emin ol burası zamanında çok güzel dostlukların, en tatlı kavgların yapıldığı yerdi.

Giren eden olursa, yazsın buranın altına.

Sizi seviyorum ! Hepinizi, ilk günki gibi.
minalidyas
Yeni Üye
Yeni Üye
minalidyas

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2018 12:22 am

oldukça tesadüf eseri forum karşıma çıktı ve 2018 tarihli bir paylaşım gördüğümde gözlerimden kalpler fışkırmaya başladı. merhaba mert, ben @lessie. namıdiğer melike. seninle hiç sohbet ettiğimizi hatırlamıyorum ama buradaki varlığın elbette zihnimde:) asıl hesabımın şifresini unutmuş olmam yetmiyor gibi kayıt olduğum msn adresini ve onun şifresini de tamamiyle unuttum. lessie’y girip eski mesajları okumak, güzel arkadaşlıkları yad etmek çok isterdim.
itiraf etmeliyim ki hsm’ye dair anılarım çok silik çünkü 2008’de üye olmuşum. henüz 10 yaşındayken. hatta bu yüzden yaşımın küçüklüğünden utanıp da kimselere söylemez, saklardım benimle alay ederler diye:). çocukluğum burada geçti desem abartı olmayacaktır diye düşünüyorum. hiç rütbe sahibi olmadığımı hatırlıyorum yalnızca bir kez haftanın üyesi olarak sarılanmıştım ve bu o zamanlar hayattaki en büyük başarımdıGülümseme ne günlerdi yahu.. bir de simay ve sude’yi hatırlıyorum. simay buradaki en iyi arkadaşlarımdan birisiydi. birlikte senaryo yazıyorduk: yaşanan her şey unutulur mu? az önce baktım konusu hâlâ duruyordu. birkaç bölüm okuyayım dedim ve utançtan kıpkırmızı oldum. wattpad’den daha kötü yazmak nasıl mümkün olabilir bilmiyorum fakat tam olarak öyle yazıyormuşum. (eh bu arada ilk wattpad’i burada, hsmfan’da biz bulduydukdu)
bir de buraya dair hissettiğim en net duygu, huzur. burası bir yuva gibiydi. bir kaçış noktası. her anı keyifli bambaşka bir dünya. buraya dair her şeyi çok özlediğimi itiraf etmeliyim. hsmfan sizi çok seviyordum.
MYK(Mertley)
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
MYK(Mertley)

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2018 12:43 am

Lessie, gozlerinden dağılan kalpleri emin ol anlayabiliyorum, farklı bir şey hissetmedim ben de Göz Kırpma Seni animsadim, cunku ben d o vakitler henuz 11 yasindaydim. En kısa zamanda eski hesabini bir sekilde sana ulaştıracağım lakin sohbetlerin silinmis olabilir; n d olsa 10 sene geçmiş

Ben çoğu kişiyle hala görüşüyorum. Belki Simayla hala görüşen birileri vardır. Hangi Simay'dan bahsettiğini bilmediğim için tam yorum yapamıyorum.

Beklemede kal, öpüyorum eski dostum.
nurselhançarlı'
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
nurselhançarlı'

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2018 1:21 am

gece gece aşırı duygulandım yaaaaaaaaa, gerçekten şuan Mert sayesinde buraya girebildim sitenin adı bile aklımda değildi
seneler sonra girmek o kadar garip geldi ki o sıralar 10-11 yaşında olmama rağmen o anlar gözümde canlandı, annemin artık kalk bilgisayardan napıyosun o sitede dediğini anımsamaya başladım...
burası ara sıra aklıma gelirdi ama adresi hatırlayamadığım için bakamıyodum:(
şimdi sosyal medyanın köpeği olduk bi 10 sene önce o kadar güzeldi ki...
hatırlayan hatırlamayan olur (bende herkesi hatırlayamıyorum maalesef..) hepinizi seviyoruuuum

minalidyas
Yeni Üye
Yeni Üye
minalidyas

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2018 3:17 am

MYK(Mertley) demiş ki:
Lessie, gozlerinden dağılan kalpleri emin ol anlayabiliyorum, farklı bir şey hissetmedim ben de  Göz Kırpma  Seni animsadim, cunku ben d o vakitler henuz 11 yasindaydim. En kısa zamanda eski hesabini bir sekilde sana ulaştıracağım lakin sohbetlerin silinmis olabilir; n d olsa 10 sene geçmiş

Ben çoğu kişiyle hala görüşüyorum. Belki Simayla hala görüşen birileri vardır. Hangi Simay'dan bahsettiğini bilmediğim için tam yorum yapamıyorum.

Beklemede kal, öpüyorum eski dostum.
bu sitede yeni mesaj bildirimi tekrar görüyor olmak ne güzel yahu! tekrar teşekkürler mert, senin sayende:) dediğin gibi mesajlar durmuyor olsa bile o hesaba yıllar sonra giriş yapmak nostaljik hissettirecektir beni:) sanırım en son 2012’de girmişim. kaç yıl... inanılmaz.
hangi simay diye sormuşsun fakat inan soyadını ben de hatırlamıyorum. kullanıcı adının olivia. gibisinden bir şey olduğunu hatırlıyorum hayal meyal. ortak yazdığımız senaryo başlığına girip teyit etmem lazım. msn’de kayıtlıydı, uzun yıllar sohbetimiz ve arkadaşlığımız sürdü fakat sonra koptuk elbette zamanın da etkisi ile. bi’de sude’yi hatırlıyorum. onunla da bir senaryo yazıyorduk, newyork adında. daha birçok kişi hatırımda fakat isim olarak tamamiyle unutmuşum. kaç yıl geçti tabi aradan..
“forumlar keşke yeniden popüler olsa da toplanıversek” diye geçirttin içimden. şuan buraya yazmak bile heyecanlandırdıGülümseme
görüşmek üzere mert:) elbette yine gireceğim ve yeni mesajlar var mı diye kontrol edeceğim. o zamana dek kendine çok iyi bak.
lessie.
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
lessie.

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2018 3:33 am

teşekkürler mert<3
bir zamanların AshLey^m’i sonraların ise lessie.’si olarak yaklaşık beş yılın ardından bu hesapla foruma giriş yapmış olmak garip bir hissiyatmış kabul etmeliyim. sanki her şey çok uzakta kalmış fakat aynı zamanda yakınmış gibi. hem eski hem yeni gibi.. fakat oldukça da güzel ve özlediğim bir histi bu. Gülümseme
beni hatırlayan, daha önceleri sohbetimiz olan/olmayan kim var ise mesaj atsın çok isterim. eskileri yad etmek güzel hissettirecektir. buradan attığınız mesajları görememe ihtimaline karşılık da profilimden hotmail adresimi güncelliyorum. oraya mail atabilirsiniz. özellikle simay ve sude, umarım bir gün bir şekilde yollarımız kesişir.
hadiyin, çıkın çıkın gelin! forumlaşalım azıcık:))
http://camp-rock.forumotion.com
İrem Ay
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
İrem Ay

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2018 11:12 pm

Çaylak geldi!
Bir anda serdin bütün geçmişimi gözümün önüne 알파. Ne denir ki? Hayatımın vazgeçilmez günleriydi. Özlemiyor değilim. Şuan görüşmesem de güzel dostluklar kurdum burada. Hayatıma iyisiyle kötüsüyle bir sürü şey getirdi burası. Burada ki samimeyet, sıcaklık başka hiç bir yerde yok, olmayacak da sanırım.

Not: Ben kimseye özenmiyorum.
Tuğçe Neşeli
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
Tuğçe Neşeli

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2019 5:58 pm

Canlarım, en güzel anılarım, en sıcak dostluklarım 💚 Hepinizi ayrı ayrı gerçekten çok özledim. Önceki nicklerimi falan tam hatırlamıyorum ama olur da hatırlayan birileri çıkarsa beni, lütfen mesaj atın. Görüşelim, konuşalım, buluşalım. Dostluklarımız geçmişte ve sadece burada kalmasın. Sizleri hep çok sevdim 💜
http://ashturkey.nice-board.biz
Bey|Zac|
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2019 4:21 pm

Çoçuk olmak ne güzel şeymis.Kimse birbiriyle hiç görüşmemis bile olsa ortak bir degere sahip olmak zamanımızin çok ötesindeydi. Geçmiş o kadar güzeldi ki yine aklıma düştü ve bu sitede bu mesajları görmekten çok mutlu oldum.💓

https://i.servimg.com/u/f95/12/68/07/16/c4399211.jpg

http://twilightfan.vampire-legend.com/index.htm
busrabalcıkJJ&.
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
busrabalcıkJJ&.

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2019 9:41 pm

Merhabalar. Ben de karşıma çıkması sayesinde uğradım. Ah beni hatırlayan var mıdır ki? Joe Jonas ve Johnny Depp delisi beni... şimdilerde 26 yaşındayım. Bakıyorum da en güzel en eğlenceli dönemlerim burada geçmiş... keşke hep çocuk kalsaydık
MC
Admin
Admin
MC

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2019 9:36 pm

İnanamıyorum, yıllar sonra aklıma geldi ve girdim. Bu güzel başlığı açtığın için Mert öncelikle sana çok teşekkürler. O kadar özlemişim ki. Her şey, herkes çok güzeldi. Çocukluğumun en güzel zamanları, çok cici arkadaşlıkları, dostlukları burada oldu. İletişim kurmaya devam ettiğim az insan olsa da önceden tanıdığım herkesle tekrar iletişim kurmak isterim. Buradaki her olay şuan biz olmamızı etkileyen faktörlerden. Çok güldük, çok üzüldük, çok mutlu olduk, çok mutsuz da olduk ama hep birbirimizin yanındaydık. Çocuktuk ama çok güzeldik.
Kardi*Ka
Admin
Admin
Kardi*Ka

MesajKonu: Geri: Çernobil'e dönen, güzel site.   Çernobil'e dönen, güzel site. Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2019 5:52 am

Şuan ben de inanamıyorum ve bu başlığı gördüğümde mutluluğumu anlatmam çok güç Üzgün ve Mutsuz Sanırım burası hepimizin çocukluğunun tam ortasından geçmiş ve bir şekilde burdan kopamıyoruz... Sizi öyle seviyorum ki iyi ki bir şekilde hayatıma dahil olmuşsunuz ve sizinle bir şeyler paylaşabilmişim. Zaten 12 yaşından sonra da pek yüzümün güldüğü söylenemez, zirvede bırakıp gitmişim LoL!!

DİPNOT: Öncelikle şuan sabah 8:32 ve ben gece 4'den beri kullanıcı adımı arıyorum, en son Kardelen Karatas. diye oldugunu hatırlıyorum ama değiştirmişse ancak Mert değiştirmiştir çünkü rütbede de ADMİN yazıyor çıldıracağııımmmmmmmmmmmmmmmmmm hyhy Görür görmez "neeee, ben mi nasiiiiiiiiiiiiilllll!!!" moduna geçtim ya ben 24 yaşındayım hahahahahah Kahkaha Her neyse burası önemli, kullanıcı adımı çöp kutusundaki 8494937938539 tane mesajı tek tek okuyarak bulabildim bide atmışım 5000 tane mesaj, ulan diyorum nereye atmışım ben o kadar mesajı, arıyorum arıyorum yok. En sonunda üstün çabalarımla ulaştım Çok Mutlu Üye olmayı da denedim, üyelik ancak admin onayladıktan sonra gerçekleşebiliyor. Şifremi unuttum deseniz zaten yüz yıl önceki e-postanızı hatırlamanız mümkün değil ve kullanıcı adınızı da ekstra hatırlamıyorsunuz. Benim tavsiyem bütün başlıklar açılsın. Genelde forum misafirlere kapalı olduğu için üye olmadan kimse göremiyor, benim şansıma bi çöp kutusu açıktı işte. Böyle girip girip çıkan çok oluyodur, olacaktır da Çok Mutlu En azından önümüzdeki 10 sene sonrası için bi 5 kişi daha kazanırız LoL!!
http://www.avril-fun.yetkin-forum.com

Çernobil'e dönen, güzel site.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hsm 2 Senaryo 20