Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PLL Sezon 2 Premier’ine Yorum : Romatik ve Gizem

YazarMesaj
asudeaydogan&.
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
asudeaydogan&.

PLL Sezon 2 Premier’ine Yorum : Romatik ve Gizem Empty
MesajKonu: PLL Sezon 2 Premier’ine Yorum : Romatik ve Gizem   PLL Sezon 2 Premier’ine Yorum : Romatik ve Gizem Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 11:18 am

Bu bölümün ismi muhtemelen Ian’ın bedeni için bir gönderme olmuş ama sevimli küçük yalancıların çok iyi giden gizemli hayatları, drama ve romantik olabilirdi. – Çünkü bu bölümde açıkça belli ki : 2. sezonda hepsi canlı ve iyiler.

Hadi konuşmaya havadaki aşk kokusuyla başlayalım. Sırasıyla Ezra ve Caleb, Aria ve Hanna’a yalanlar söylediler. Tepkileri ne oldu?

Ben hem erkek hem şüphe yok demiyorum ama ben öğretmen-öğrenci ilişkisi üzerinde yaşıyorum. Tüm bu olaylar sırasında birlikte olmamak için nedenleri vardı ama Jackie’nin gelmesi onların ölüm fermanları gibi olur. Bu şu anki sorunlarının en iyisi.

Ben Haleb’in tekrar bir araya gelmesi taraftarı değilim, her neyse. Her birimiz kör bir dostumuza yardım etmemiz gerekmiyor mu, ancak işin içinde birinin çadırda bekaretini almak ve duyguları işin içine girmesi yokken? Caleb’e sempati duyabilirim. Burada bir gelecek görüyoruz.

Gizem hala geçmeden , Biz bir terapistle tanıştık bir “şey” ve bir sürü sorularla beraber. Bunların en başta gelenleri:

Ian hala yaşıyor mu? : Sağ olamaz… Sezon finalinde Çan kulesinde kapüşonlu bir yabancı vardı ve onun Ian’ın bedenini taşıdığını varsayıyorum ve o şehirden ayrılması için bir hikaye yarattı. Ian ve Melissa’nın bebeği için en uygun ne olabilir?

Bende ipucu yok. Ama “ A ” birçok bilgi biliyor gibi görünüyor.

Anne Sullivan nasıl bir rol oynayacak? yaratıcısı Marlene King söyledi Ben emindim kızlar ona “ A ” hakkında her şeyi anlatacaklardı ve biz Anne’in gizemli bir karakterle bağlantısı olduğunu öğrendik. İşler farklı bir yön almaya başladı.

Bir soru daha : Dört arkadaş hiç birlikte terapiye gitmek zorunda olur mu? Sanmam.

Noel geri döndü… ve Mona’yla çıkıyor.: Bir gelecek olduğunu göremiyorum.
Jason olayı nedir? Bilmiyorum. Ama bu yine bu sezon gelecektir. Aria Jenna’nın arkasındaki şey adamla anılacak.

Emily gerçekten Texas’a taşınacak mı? Tabi ki hayır ama en uygun soru : Bunu nasıl önleyecek? A fırsat kolluyor. Geçen sezon Hanna’a para konusunda yardım ettiği gibi.

Genel olarak iki sezonun başlangıcı da harikaydı. Görünen o ki Hanna çılgın alışverişi sırasında hiçbir şey satın almadı. Herkes yazın Salı gecelerini muhakkak ayırsın entrikalar bizi bekliyor.

Sırada ne var?

Çeviri:Olivia.
Kaynak:pll.com
Not: Alıntı, kopyalama ve site dışına çıkarmak yasaktır.
http://www.jbieberfan.forumr.biz

PLL Sezon 2 Premier’ine Yorum : Romatik ve Gizem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PLL 2. Sezon Tanminleri:"A" Kim Olabilir?