Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor.

3 posters
YazarMesaj
asudeaydogan&.
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
asudeaydogan&.

Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor. Empty
MesajKonu: Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor.   Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 11:16 am

Bize 2. sezonda neler bekleyebileceğimiz hakkında söyleyeceğin bir şeyler var mı??

Lucy: Bu sezonun nereye gittiğini gerçekten bize söyleyen yok, ama kızlar gerçekten çok olay yaşadılar. A şimdi onları birbirine düşürmeye çalışıyor. Ama dizi hakkında iyi bir şey var ki onlar kaya gibi sapa sağlam . Ama onun kişisel hayatı , o biraz asi kardeşiyle uğraşıyor. Bu yüzden kendini biraz sorumlu hissediyor. Ve söylediğim gibi başka birisi onun dikkatini çekiyor. Bu yüzden hakkında bir karar veriri. “ Hangi yoldan gitmeliyim. ” ve “ Ne yapmalıyım? ”. Bütün bildiklerim bunlar. Biz bize verilen komutları uyguluyoruz. Yazarlar bize hiçbir şey söylemiyorlar.

2. Sezonda ne kadar ilerlediniz?

Lucy: Daha yeni 2. bölüme başladık.

Hiç yazarlara gidipte “ A için en uygun ben miyim ?” dediğin oluyor mu?

Lucy: Aslında gerekir. Onlar ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar.

Önerilerinizi koyabileceğiniz şeker kavanozuna ne dersiniz ?

Lucy: “ A ” fikri gibi mi? Neler olup bittiğini asla bilemezsiniz.

Aria ve Sizin benzerlikleriniz var mı?

Lucy: Ben kendimi Aria’dan biraz daha büyük hissediyorum. Demek istediğim o çok genç. Ama kesinlikle dolabı çalışmaya hazır hissediyorum. Bu benim kabuğumdan çıkmam için çok yardımcı oldu ve asla yapmayacağım şeyleri denedim. Aria modayı belirleyenler gibi. O hiç kimsenin denemediği şeyleri denemek için çok istekli.

Dizinin olumlu bir ekti yarattığını düşünüyor musunuz ?

Lucy: Ben diziyi olumlu ve daha olumlu etki yarattığını görüyorum. Her kötü karar size zarar olarak dönüyor. Bence alınacak ders şu : “ Yalan söylemeyin! ” Bu kızları düşünüyorum , Onların gerçekten büyüdüğünü görmek istiyorum. Bence bu iyi bir mesaj. A bütün bunları kullanıyor ve her biri kendi savaşıyla ilgileniyor ve bütün bunları ondan öğreniyorlar.

Yaklaşan heycan nedir?

Lucy: Bence o bu yeni adama tutulmuş. Heycan verici olacağını düşünüyorum. Bu onun hikayesinin önemli bir parçasıdır. Onun neler yaptığını görmek ilginç olacak.

Dizi kitapla aynı mı gidiyor ? yoksa ayrı mı?

Lucy: Biz belirli bir yöne gidiyoruz. Ama bazı şeyler kitapta oluyor , bazıları olmuyor. Bilmiyorum. 4 yeni kitap çıkacak bu yüzden tahmin etmesi zor oluyor. Emin değilim. Çünkü biz dizinin çoktan 2. sezonunda biteceğini tahmin ediyoruz. Yani bir şekilde.

Kitapları okudunuz mu?

Lucy: Ben 7-8 tanesini okudum.

Eğer dizi çok başarılı olursa ne kadar süre devam eder?

Lucy: Bilmiyorum. Eğer sürdürebilecek kadar şanslıysak , bir süre devam eder. Ama asla bilemezsin. Düşünceler değişir. İlginç şeyler görebiliriz. Dizi yavaşlar. Bence ilk sezon birkaç ay sürecekti. Bu yüzden bu bir süre olabilir. Neler olduğunu göreceğiz.
Çeviri:Olivia.
Kaynak:lucy-hale.com
Not:alıntı,kopyalama ve site dışına çıkarmak yasaktır.

http://www.jbieberfan.forumr.biz
gs*
Üye
Üye
gs*

MesajKonu: Geri: Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor.   Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor. Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 7:13 am

Güzel bir paylaşım Teşekkürler..
https://www.facebook.com/tr.musicc
Damla Tosya (IH)
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
Damla Tosya (IH)

MesajKonu: Geri: Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor.   Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor. Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 4:42 pm

Sağoool Gülümseme

Lucy Sezon 2 Hakkında Konuşuyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucy Hale
» Lucy Hale
» PLL 2. Sezon Tanminleri:"A" Kim Olabilir?