Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Troian Bellisario, J-14 Röportajı

YazarMesaj
Simge Sarı
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
Simge Sarı

Troian Bellisario, J-14 Röportajı Empty
MesajKonu: Troian Bellisario, J-14 Röportajı   Troian Bellisario, J-14 Röportajı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 8:01 am

J-14.com son zamanda, PLL'de Spencer'ı oynayan aktris Troian ile konuştu, ropörtaj çok hoş. Kişisel tarzı, Toby&Sencer, yasak ilişkiler ve dahası hakkında konuşuyor!

Troian Bellisario, J-14 Röportajı TroianBellisarioPLL

J-14: Dizide Spencer hazırlık sınıfında okuyor ve çok hevesli bir öğrenci. Gerçek yaşantında sen de öyle misin?
Troian:
Ben büyürken, mükemmeliyetçiydim. Lisedeki sınıfımın veda konuşmasını yapan öğrencisiydim ve notlar benim için her şeydi. Spencer ve ben arasındaki farksa şu ki; ben yeniden önceliklendirmek ve neyin önemli olduğunu anlamak için zamana sahiptim. Okuldayken mutlaka biraz rahatlamalıydım.

J-14:
Aynı tarzı paylaşıyor musunuz?
Troian:
Ben tarzım daha çok Aria'nınki gibi, ama genelde alışverişi sevmem. Çoğunlukla annemden ve arkadaşlarımdan kalan giysileri giyerim. Giydiğim her şeyin üstünde delikler vardır. Ama Ralph Lauren'i ve klasik olan her şeyi severim. Deliği olmayan hiç bir şeyim yok ve bu biraz problem oluyor.

J-14:
Bu sezonda Toby&Spencer ilişksinden ne beklemeliyiz?
Troian:
Onlar şu an Rosewood'un "Bonnie ve Clyde"ı gibiler, yani biraz yasak bir durum gibi çünkü birbirleri için iyi olup olmadığı belli değil. Toby'nin ailesinin benimle olan ilişkisi hakkında söyleyecek çok şeyi var ve benimkilerin de onun hakkında, yani bu oldukça zor. İncelemeyi fanlara bırakıyorum. Ama gerçekten mühteşem olan biri geri dönüyor...

J-14: Spencer sınırların dışındaki erkeklere aşık olma eğiliminde. Sence arkadaşlarının sevmediği biriyle çıkmak normal mi?

Troian: Bence eğer arkadaşlarınızın biriyle güçlü bir rekabet varsa, nedenlerini araştırmalısınız. Eğer sadece farklı oldukları ve sizden farklı altyapılarla yetiştilerse, hayır, arkadaşlarınızın buna söyleyecek bir şeyleri olmamalı. Ama eğer arkadaşlarınız sizi korumaya çalışıyorsa ya da sizin için en iyisini istiyorlarsa, sadece rahat olun. Kimsenin kiminle görüşeceğinize ya da konuşacağına karışması gerektiğini düşünmüyorum.

J-14: PLL'deki erkeklere karşı çok kendinden eminsin! Bazen erkeklerin yanında biraz güvensiz olan kızlara bir kaç tavsiyen var mı?

Troian: Erkeklerin olayı şu: Günlerden sonra birinden hoşlanabilirsiniz; doğru dudak parlatıcısını sürmeyi deneyebilirsiniz; doğru kıyafetleri giymeyi deneyebilirsiniz; ama onlarla buluşsanız bile, iyi anlaşıyorsanız, illa ki bir sorun çıkar. Onlarla zaman geçirmek ister misiniz? Onlar sizi iyi hissettirecek mi? Yani eğer güvensiz hissediyorsanız, yükselin, onları güldürmeye çalışın ve ortak ilgi alanlarınızı keşfedin. Bazen insanlardan sadece görünüşleri yüzünden hoşlanıyoruz ya da popüleritelerinden ve onlar gerçekten çıkmak isteyeceğiniz insanlar olmayabiliyor.

Çeviri: Simge Sarı
Kaynak: http://www.j-14.com/
Not: Alıntı, kopyalama ve site dışına çıkarmak yasaktır.
http://tr-twilight.forum.st

Troian Bellisario, J-14 Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Troian Bellisario
» Troian Bellisario