Bir zamanların en güzel yeri, şimdinin en güzel hatırası. HSMFAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hsmfan.forume.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beste Bereket

2 posters
YazarMesaj
.melisMJ'
Hsm Tutkunu
Hsm Tutkunu
.melisMJ'

Beste Bereket Empty
MesajKonu: Beste Bereket   Beste Bereket Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:15 am

Adı Soyadı : Beste BEREKET
Doğum Tarihi : - - 1982
Doğum Yeri : İstanbul
Eğitim : Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümü

Beste Bereket, 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı. Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuş, hatta 1978'de Eurovision elemelerine bile katılmış. Annesi ise güzellik uzmanı. Lise sonda okuyan, hukukçu olmak isteyen bir erkek kardeşi var. İlk sahne tozunu 12 yaşındayken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde yutmuş Beste. Bir sene çocuklar için açılan hafta sonu kuslarına devam etmiş. Ama liseye başlayınca tiyatro tutkusuna da ara vermesi gerekmiş.
Fenerbahçe Süper Lisesi'nde başarılı bir öğrencilik geçirmiş. "Öyle aşırı çalışkanlardan değildim" diyor ama okumaya meraklı. Fizik, matematik, geometri en sevdiği dersler.
Gönlünde konservatuvar yatarken üniversite sınavında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü'nü kazanmış, ama kayıt yaptırmamış.Daha sonraki denemesinde Mimar Sinan Üniversitesi'nin konservatuvar sınavını da kazanmış. 4 yıllık başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiş..

Beste Bereket Cover
veness[a]rzu
HsmFan Üyesi
HsmFan Üyesi
veness[a]rzu

Beste Bereket Empty
MesajKonu: Geri: Beste Bereket   Beste Bereket Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 9:27 am

Sağol canım tanımıyordum xD
http://katyperryfan.yetkinforum.com/

Beste Bereket
1 sayfadaki 1 sayfası